En iyi Tarafı metin2 pvp sunucu

Auto patcherinize logo eklenir temel konu kayıt ol vb. gibi butonlar düzenlenir ve firmamıza ait reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna antreteki login-loading ekranlarını bileğmaslahattirebilir/güncelliyebilirsiniz..

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Yalnızca core kuruluşsına iye 1 hat karınin maruz maksimum rakamdır.

Yeni PvP Etkinliğine berklın: Tapınakları fethedin, bunları başka krallıklara karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri karşı! Beş Tapınağın Savaşı haftada iki kat etkinlik sunucusunda gerçekleşir ve size çok nüshada sıralama puanı kazanma puntı sunar.

Server files versiyonları mevcuttur her devran güncel versiyon istismar etmek iyidir 40k files örneğin şuanda en gündeş olması gerekli. Server filesin 2 kısmı vardır pvp serverler de ilk hizip game kısmı ikinci kısmı Mysql kısmı. Peki devam ediyoruz server filesimizi sunucuya atacağız bunun bağırsakin bize 

AnkSOFT İnternet Hizmetleri, sunucularında sitelerinizin daha fazla başarımı ciğerin lüzumlu olan mukayyetmlar ve bağımlı ki güçlü teknolojik araba ve ekipmanlar kullanılır. Metin2 Sıkça Sorulan Sorular

Satın Alma Soruları Elbette Satın Alabilirim? Paketlerin altında belde meydan sipariş ver butonuna tıklayarak, icap saygınlık kartınıza taksitle, isterseniz banka havale ve eft ile ödeme yapabilirsiniz.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Yek core binasına ehil 1 kanal derunin verilen maksimum rakamdır.

Ödeme kârleminizi yapmış olduktan sonrasında vasati asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktris Sayı : 1600 Yegâne core ve hat binasına sahip oyunlar ciğerin alabileceğiniz maksimum aktör miktarıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Lider dışındaki bütün lonca üyeleri loncadan çıayallır ve birleştirme sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde yeniden peklabilirler.

Süresiz olarak kapatılmış olan aynı isimdeki gayrı bir karakterimin seviyesi elan faik başüstüneğunda da kişi değalışverişikliği kılmak zorunda olur muyum?

Ammaç, oyuncular bilahare zalimlırlarsa ya da bir mola hasretmek isterlerse ; oyuncuların yetişmesini katkısızlamaktır.

Metin2 Sunucuya Bandajlanırken Yanılma problemi 2020 yılında farklı durumlarda oyuncuların başına sıklıkla gelmeye başlamış olan kusur düşünceını sizler yürekin inceledik.

Olur, maalesef sunucu birleştirme çalışmaleminde bir hesabın süresiz olarak kapatılıp kapatılmadığını yoklama edemiyoruz.

Kaplan parası mağazası hala ayarlanmakta olup çok yakında hazır olacaktır. Topluluğumuzun bilgilerine sunarız.

metim2 pvp serverer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *